IMG Numeri raamatupidamine kolib üle domeenile imgnumeri.ee

2012. aasta sügisel Eventus EA ja IMG Numeri ühinemise tulemusel sündinud tänane IMG Numeri raamatupidamise koduleht kolib uuele domeenile imgnumeri.ee.

IMG Numeri on pikima ajalooga ja täna suurim raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis. Meie kliendid on väga erinevatelt tegevusaladelt alustades just asutatud väikeettevõtetega kuni suurte rahvusvaheliste kontsernide Balti riikides tegutsevate tütarde ja filiaalideni. IMG Numeri tegutseb kõigis Balti riikides teenindades enam kui 600 klienti Tallinnas, Riias ja Vilniuses mahuga 2,5 miljonit eurot aastas. Tänasel kujul sündis meie firma 2012. aasta sügisel Eventus EA ja IMG Numeri „suure ühinemise“ tulemusel, kusjuures mõlemad ühinemispartnerid olid kogenud raamatupidamisteenuse pakkujad juba varem. IMG Numeri koos oma tütarfirmade ning maksu- ning ärikonsultatsioone pakkuva IMG Konsultandiga moodustavad IMG Äriteenuste grupi.

Kliendid meist

Heategevusliku suunitlusega sihtasutuse raamatupidamises on mitmeid spetsiifilisi eripärasid, mida IMG on sihtasutuse asutamisest peale tähelepanelikult silmas pidanud ja neile pidevalt tähelepanu ...

Vaata kõiki